Mesaj gönder
Ana sayfa

JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili
2003 yılında kurulan JIAXING TAITE RUBBER CO., LTD, lastik izleri ve lastik yastıkları üretiminde uzmanlaşmış bir Çin-Alman ortak girişimidir. On yıllardır Alman ortağımızın AR-GE deneyiminden ve teknik personelimizin gayretinden yola çıkarak Taite, güçlü bir teknik kaynağa ve kauçuk palet endüstrisinde birçok patente sahip. Bu, ürünlerimizin hem çeşitlilik hem de kalite bakımından diğerlerinin önüne geçmesini sağlar.

Taite, kuruluşundan bu yana, yüksek verimlilikle modern bir işletme kurmaya çalışıyor. Şirketimiz kapsamlı ekipmanlarla donatılmış bir laboratuvarın yanı sıra gelişmiş üretim tesislerine sahip birkaç atölye kurmuştur. Taite ISO9001-2015 kalite yönetim sistemi ile nitelikli. Ayrıca, proses kontrolümüzü yönlendirmek için IATF16949'u da ithal ettik. Atölyede, Taite ürünlerimizin istikrarlı ve yüksek kalitesini sağlamak için 6S yönetimini tamamladı ve üretimini sürdürdü. Bu şekilde Taite, üretim sırasındaki başarısızlık ve kusurları önlemek için etkili bir sistem gerçekleştirir ve tedarik zincirindeki sapmayı azaltır. Dahası, yaptığımız bu çaba bize müşterilerimiz için özelleştirilmiş ürünler üretme imkânı veriyor.

İnşaat makinelerinde, tarım makinelerinde ve diğer özel araçlarda yaygın olarak uygulanabilen çeşitli lastik paletler ve lastik pedler üretiyoruz. Ürünlerimizin çoğu Avrupa, Amerika, Avustralya gibi ülkelere satılmaktadır. 10 yıldan fazla bir süredir gelişmekte olan Taite, bazı ünlü OEM müşterileriyle uzun vadeli ve istikrarlı bir işbirliği ilişkisi kurmuştur ve bunlardan yaygın olarak kabul görmüştür.

Gelecekte, müşterilerimizin algısından endişe etmeye devam edeceğiz ve her yönüyle mükemmellik için sürekli çaba göstereceğiz: teknoloji araştırması, ürün kalitesi, servis ve maliyet performansı.

Hoşgeldiniz yurtiçi ve yurtdışı müşterileri işbirliği için firmamıza geliyor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
gelişme

2003 yılında kurulan Taite son yıllarda hızla gelişti:

Taite'nin satışları son on yılda istikrarlı bir şekilde artmaktadır.

Kurulduğunda tesisler:
8 lastik paletli vulkanizatör
1 lastik ped vulkanizatörü
Şu anki tesisler:
2 lastik karıştırıcı
3 kumlama makinesi
1 ultrasonik temizleme hattı
3 chemlok kaplama hattı
2 kauçuk ekstrüzyon hattı
Çelik kord için 5 kauçuk kaplama
29 kauçuk parça vulkanizatörleri
3 lastik ped vulkanizatörleri

2005 yılında 57 çalışanı, şimdi 198.

Kapsamlı ve etkili bir kalite kontrol sistemi ile

JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

İş türü

Üretici

Markalar : Taite

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : >3000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD Sertifikalar Çin JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD Sertifikalar Çin JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD Sertifikalar